Konferencja Logopedyczna ROZUMIEM – MÓWIĘ – POZNAJĘ ŚWIAT

Zapowiedzi, komunikaty, relacje
WSEIiI
Posty: 6

Konferencja Logopedyczna ROZUMIEM – MÓWIĘ – POZNAJĘ ŚWIAT

Post#1 » 03 sty 2013, czw, 11:11

Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej w Poznaniu
Z A P R A S Z A
na Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną
ROZUMIEM – MÓWIĘ – POZNAJĘ ŚWIAT
Terapia zaburzeń językowych u dzieci w wieku 0-5 lat
9 lutego 2013 roku
Poznań, Dom Aukcyjny Adam’s, ul. Matejki 62


Współcześnie zauważa się rosnącą potrzebę stosowania specjalistycznego podejścia logopedycznego i terapeutycznego w grupie dzieci najmłodszych. Populacja dzieci do lat pięciu, z zaburzeniami językowymi, rośnie z roku na rok. Coraz doskonalsze metody diagnozy pozwalają na wczesne wykrywanie zagrożeń rozwoju zaburzeń rozwojowych i ryzyka różnorodnych odchyleń. W większości z nich wspólnym mianownikiem są opóźnienia w rozwoju językowym. Autyzm i zaburzenia ze spektrum autyzmu, alalia, afazja, SLI, niepłynność mowy, zaburzenia słuchu… i wiele innych wymagają wczesnej diagnostyki i wczesnej profesjonalnej terapii. Oznacza to konieczność profesjonalnego przygotowania logopedów i terapeutów do pracy z małym i bardzo małym dzieckiem. Zauważamy potrzebę tego rodzaju kompetencji wśród logopedów.

Odpowiadając na aktualne zapotrzebowanie Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej organizuje konferencję z rozbudowanym modułem warsztatowym. Uczestnicy otrzymają certyfikaty oraz materiały szkoleniowe związane z tematyką warsztatów.

Koszt uczestnictwa – 250 zł (jeżeli zgłoszenie i wpłata napłyną do 18 stycznia – 200 zł).

Aktualni studenci logopedii oraz neurologopedii WSEIiI, logopedii WSNHiD (do zgłoszenia należy dołączyć zaświadczenie o statusie studenta wydanym przez Biuro Studiów Podyplomowych)– 200 zł. (jeżeli zgłoszenie i wpłata napłyną do 18 stycznia – 150 zł).

Ze względu na liczebność miejsc w grupie warsztatowej – liczba uczestników konferencji jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do uczestnictwa będziemy Państwa informować po napłynięciu zgłoszenia.

Więcej informacji i szczegółowy program Konferencji: http://www.wseiii.pl/index.php?mact=New ... eturnid=60

Wróć do „OGŁOSZENIA: Konferencje naukowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron